Zamów idealne klamki czytając nasz katalog

Nasza marka od lat pasjonuje się instalacją samosterujących drzwi przesuwnych w pomieszczeniach publicznych. Gwarantujemy skrupulatną brygadę, zacząwszy od samego zaprojektowania drzwi poprzez ich wyprodukowanie, dowóz oraz montaż. Jednocześnie, którekolwiek nasze artykuły są uchronione dożywotnią gwarancją.

Sprzedaż naszych artykułów przeprowadzamy w terenie całego regionu. To co przedstawia nasze automatyczne drzwi, toteż znakomite ich doszlifowanie. Motor naszych drzwi przesuwnych został tak wykonany żeby zagwarantować jak najmniejszą wysokość montażową, dzięki której jest dopuszczalne przedsiębiorcze zakamuflowanie silnika w fasadzie.

Takie podejście wzmaga atuty kunsztowne całych drzwi. Ponadto niska wysokość montażowa zapewnia podwyższenie wielkości przejścia, a drzwi stają się niemożliwie wygodne.

Z pomocą modułowej konstrukcji drzwi jesteśmy w stanie zasadniczo obciąć okres adaptacji montażu. Niebotyczną korzyścią naszych drzwi jest wielofunkcyjna tafla montażowa, która pozwala na umocowanie silnika na wszelkim sorcie ścian czy elewacji. Już dziś zapraszamy Ciebie do naszych salonów, w jakich mieści się obszerna paleta naszych produktów.

Wspólnie z nami uda się Tobie wytypować znamienite drzwi bezwolne rozsuwane do każdego wnętrza.