Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i bywa najdoskonalszym producentem bram garażowych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic oraz napędów. Spółka Hörmann jest firmą rodową działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi poświadczenie współczesnych środków i najlepszej gatunkowości artykułów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna baza marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże obszarze poza wydziałami centrali, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych na obszarze całego kraju. Poświadcza ona szybki i fachowy serwis a także gwarantuje dogodną, specjalistyczną obsługę kontrahenta.