Zobacz rodzaje przyczep ciężkich.

Nasza firma od lat profesjonalizuje się w montowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są wznoszone z korzystnej próby substancji. Zadbaliśmy o bagatelne detale. Burty naszych przyczep są aluminiowe, jednakowoż, powierzchnia transportowa przyczepy została przygotowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym również, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są tworzone z chlubnej marki blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej lub zmieszania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. W dodatku, w każdej z przyczep są zamontowane klipsy ładunkowe, tak aby w prosty sposób było można odwozić wszelkich kategorii materiałów.

Na atypowe obstalunki doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest uzbrojona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą naraz służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty rekomendujemy przyczepę uchylną, kryjącą system siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do odstawiania samochodów osobowych, ponadto do translokacji jakichkolwiek urządzeń specjalistycznego pożytku.

Dopingujemy Państwa do zapoznania się z współczesną kontrofertą jak też, skorzystania z sprzedaży promocyjnej.