Sprawdź wszechstronny asortyment szyldów

Namawiamy serdecznie Państwa do kupna ekskluzywnego zestawu, klamki z rozetą.

Niniejszy idealny pakiet zapewne przyda się Tobie do drzwi wc, jednak może poskutkować jeszcze do wrót pokojowych. Uchwyt plus rozeta w pełni została okryta imponująco gatunkowym metalem bez żadnych detali plastikowych. Do kompletu spajamy również sworzeń w gabarycie generalnym oraz pakiet śrub montażowych, do jakich dodano wkręty i śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia klamka zaś rozeta, jest możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, bądź izolacją do drzwi wc. Nasze klamki natomiast rozety posiadają atrakcyjne zdobienie, w kolorystyce satyny czy chromu. Do któregokolwiek okazu uchwytów, nasza marka przyłącza dwunastomiesięczną asekurację.

Pełny komplet możemy do Państwa wysłać w harmonijnym pudełku. Nasze klamki odróżnia wzorowe połączone z niezwykle dostępną opłatą na rynku. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do zakupu. Zapotrzebowanie można złożyć za poparciem naszej witryny internetowj na jakiej powinno się wypełnić blankiet zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Serdecznie zachęcamy.